Twój tatuaż nie jest już taki jak kiedyś? Chciałbyś rozbić barwnik pod cover lub usunąć tatuaż w całości? Jedyna Klinika w Szczecinie z najnowszą technologią laserów pikosekundowych!

Twój tatuaż nie jest już taki jak kiedyś? Chciałbyś rozbić barwnik pod cover lub usunąć tatuaż w całości? Jedyna Klinika w Szczecinie z najnowszą technologią laserów pikosekundowych!

Dlaczego
Klinika Zawodny

Opieka lekarska, profesjonalizm, pełna obsługa, ponad dwudziestoletnie doświadczenie oraz najnowocześniejszy sprzęt jaki jest obecnie dostępny na  rynku medycyny estetycznej. Oferujemy ponad czterdzieści rewolucyjnych technologii  i nie ustajemy w śledzeniu światowych trendów w branży medycyny estetycznej.

więcej o klinice

Rewolucja w dziedzinie usuwania tatuażu
Lasery pikosekundowe

Z równym powodzeniem usuwają tatuaże czarne i kolorowe, duże i małe, świeże i stare. Usunięcie tatuażu często wymaga serii zabiegów, jednak pierwsze efekty są wyraźnie widoczne już po pierwszym zabiegu. Te same lasery są stosowane również w terapii redukcji blizn, to znaczy, że doskonale radzą sobie z poprzednimi, nieudanymi próbami pozbycia się tatuażu. Usuwają barwnik także tylko w fragmentach tatuażu, jeśli nie chcemy usuwać całego.

Cutera Enlighten III

Laser przeznaczony jest do usuwania tatuaży, ale również do zabiegów rewitalizacji skóry, leczenia zmian barwnikowych oraz blizn. Dzięki szerokiemu zakresowi parametrów leczenia Enlighten jest bezpieczną dla wszystkich typów skóry, pikosekundową platformą najwyższej jakości.

czytaj dalej

Cynosure PicoSure

Zastosowanie po raz pierwszy w urządzeniu medycyny estetycznej nowatorskiej i unikatowej technologii najkrótszej wiązki laserowej pozwala na przeprowadzanie zabiegów charakteryzujących się wysoką skutecznością oraz szybkością, co skutkuje skracając do minimum czas rekonwalescencji po zabiegu.

czytaj dalej

Efekty
laserowego usuwania tatuażu

Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć efektów, jakie uzyskali nasi pacjenci po zabiegach laserami pikosekundowymi.

zobacz efekty

Najczęściej
zadawane pytania

Kontakt

ul. Ku Słońcu 58, 71-047 Szczecin

Rejestracja telefoniczna:
+48 504 948 320
+48 508 719 262
+48 508 752 460

Rejestracja elektroniczna i zapytania:
recepcja@estetic.pl

Formularz kontaktowy

    Dbamy o Twoją prywatność. Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Klinika Zawodny, prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą ESTETIC Sp z o.o. Sp. K., NIP: 852-261-46-91 Podane dane będą przetwarzane w celu kontaktu zwrotnego. Więcej o przetwarzaniu danych osobowych znajdziesz tutaj.