Rewolucja w dziedzinie usuwania tatuażu – lasery pikosekundowe. Z równym powodzeniem usuwają tatuaże czarne i kolorowe, duże i małe, świeże i stare. Usunięcie tatuażu często wymaga serii zabiegów, jednak pierwsze efekty są wyraźnie widoczne już po pierwszym zabiegu. Te same lasery są stosowane również w terapii redukcji blizn, to znaczy, że doskonale radzą sobie z poprzednimi, nieudanymi próbami pozbycia się tatuażu. Usuwają barwnik także tylko w fragmentach tatuażu, jeśli nie chcemy usuwać całego.

Zastosowanie aż trzech długości fali, na przykład przez laser Enlighten, pozwala na różną głębokość penetracji i oddziaływanie na wszystkie barwy tatuażu, tym samym zapewniając możliwość bezpiecznego usunięcia różnobarwnych tatuaży w każdej lokalizacji. Barwniki stosowane w tatuażach znajdują się na różnych głębokościach skóry właściwej. Liczba koniecznych zabiegów zależy od koloru tatuażu, wielkości cząstek, oraz grubości – głębokości tatuażu. Tatuaże amatorskie z uwagi na płytsze położenie barwnika w skórze wymagają mniejszej ilości zabiegów, natomiast profesjonalne tatuaże, które zazwyczaj cechuje  duża gęstość i silne pigmenty oraz występowanie różnych kolorów, wymagają kilku nawet do kilkunastu zabiegów.

Więcej informacji tutaj.

Cutera Enlighten III

Laser przeznaczony jest do usuwania tatuaży, ale również do zabiegów rewitalizacji skóry, leczenia zmian barwnikowych oraz blizn. Dzięki szerokiemu zakresowi parametrów leczenia Enlighten jest bezpieczną dla wszystkich typów skóry, pikosekundową platformą najwyższej jakości.

Cynosure PicoSure

Zastosowanie po raz pierwszy w urządzeniu medycyny estetycznej nowatorskiej i unikatowej technologii najkrótszej wiązki laserowej pozwala na przeprowadzanie zabiegów charakteryzujących się wysoką skutecznością oraz szybkością, co skutkuje skracając do minimum czas rekonwalescencji po zabiegu.

Najczęściej
zadawane pytania

Kontakt

ul. Ku Słońcu 58, 71-047 Szczecin

Rejestracja telefoniczna:
+48 504 948 320
+48 508 719 262
+48 508 752 460

Rejestracja elektroniczna i zapytania:
recepcja@estetic.pl

Formularz kontaktowy

    Dbamy o Twoją prywatność. Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Klinika Zawodny, prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą ESTETIC Sp z o.o. Sp. K., NIP: 852-261-46-91 Podane dane będą przetwarzane w celu kontaktu zwrotnego. Więcej o przetwarzaniu danych osobowych znajdziesz tutaj.