Rewolucja w dziedzinie usuwania tatuażu – technologia pikosekundowa. Usuwają tatuaże czarne i kolorowe, duże i małe, świeże i stare. Usunięcie tatuażu często wymaga serii zabiegów, jednak pierwsze efekty mogą być widoczne już po pierwszym zabiegu. Ta sama technologia jest stosowana również w terapii redukcji blizn, to znaczy, że radzi sobie z poprzednimi, nieudanymi próbami pozbycia się tatuażu. Usuwa barwnik także tylko w fragmentach tatuażu, jeśli nie chcemy usuwać całego.

Zastosowanie aż trzech długości fali  pozwala na różną głębokość penetracji i oddziaływanie na wszystkie barwy tatuażu, tym samym zapewniając możliwość usunięcia różnobarwnych tatuaży w każdej lokalizacji. Barwniki stosowane w tatuażach znajdują się na różnych głębokościach skóry właściwej. Liczba koniecznych zabiegów zależy od koloru tatuażu, wielkości cząstek, oraz grubości – głębokości tatuażu. Tatuaże amatorskie z uwagi na płytsze położenie barwnika w skórze wymagają mniejszej ilości zabiegów, natomiast profesjonalne tatuaże, które zazwyczaj cechuje  duża gęstość i silne pigmenty oraz występowanie różnych kolorów, wymagają kilku nawet do kilkunastu zabiegów.

 

Najczęściej
zadawane pytania

Kontakt

ul. Ku Słońcu 58, 71-047 Szczecin

Rejestracja telefoniczna:
+48 504 948 320
+48 508 719 262
+48 508 752 460

Rejestracja elektroniczna i zapytania:
recepcja@estetic.pl

Formularz kontaktowy

    Dbamy o Twoją prywatność. Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Klinika Zawodny, prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą ESTETIC Sp z o.o. Sp. K., NIP: 852-261-46-91 Podane dane będą przetwarzane w celu kontaktu zwrotnego. Więcej o przetwarzaniu danych osobowych znajdziesz tutaj.